KONST / Konst, övrigt, Tryck m.m. / Tavla / collage 15967213
nr 1596 7213
Tavla / collage
Hans Lönnqvist, Rymden. Signerad, daterad -79, belysning, yttermått inklusive ram: 49x49 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
350 kr
måndag 5 februari 2024
kl 20:28:21
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
300 kr